• ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA ePUAP

• Zgodnie z obowiązującym prawem w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie można składać dokumenty w formie elektronicznej poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą.
        W naszej szkole działa Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (ePUAP) - adres skrytki: /PSPPawlow/SkrytkaESP.
        Złożenie dokumentów możliwe jest jedynie w przypadku posiadania konta użytkownika na platformie ePUAP.

Akceptujemy doręczenie dokumentów zapisanych w formatach plików wymienionych w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych.

Jeżeli konieczne będzie przekazanie więcej niż jednego dokumentu, należy pliki spakować w jednym z poniższych formatów:
        .zip - ZIP file format,
        .tar - Tape Archiver,
        .gz (.gzip) - GZIP file format,
        .7Z - 7-Zip file format.
        Spakowane archiwa i dokumenty zawierające złośliwe oprogramowanie będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.